loading

Bilgisayar İşletmenliği

Öz-Şahin Eğitim

Bilgisayar İşletmenliği

Ümraniye Öz-Şahin Eğitim Kurumlarında bilgisayar işletmenliği kursu, bilgisayarlı muhasebe kursu ve sürücü kursları ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bünyemizde bulunan bilgisayar işletmenliği kursu ve bilgisayarlı muhasebe kursu, Ümraniye’de Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı tek kurstur. Kurslarımız sonucunda yapılan sınavın ardından hak kazanacağınız sertifika yine MEB onaylı olup tüm özel ve kamu kuruluşlarında geçerlidir.

Kursu başarıyla bitirenler, yeni bir iş sahibi olmak ve işinde ilerlemek açısından, aynı bilgilere (ve sertifikalara) sahip olmayanlarla kıyasla büyük avantaj elde etmektedir. Bu sertifikalar, memuriyet kademenizi arttırarak maaşınızın artmasına yardımcı olmakta ve pek çok kamu kuruluşunda işe başlangıçta zorunlu olarak istenmektedir. Özellikle Adalet Bakanlığı personel alımlarında, belediyelerin personel alımlarında, hastanelerde veri girişi elemanı alımlarında, KPSS ile alınan devlet memurluklarında bu belgeler kurumlar tarafından istenmektedir.

Bilgisayarla yeni tanışan ve kendini Microsoft Office©, işletim sistemleri, grafik tasarım ve başlangıç düzeyde web tasarım alanında geliştirmeye yönelik kursiyerlerin katılabileceği bir kurstur.

Bilgisayara Giriş, Microsoft Windows İşletim Sistemi©, Microsoft Office© (Word, Excel, Power Point) ve Genel Internet Uygulamaları kurs müfredatı içerisindedir. Kurs bitiminde 160 saatlik MEB onaylı “Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası” verilir.

Eğitim kurumları bünyesinde verilen bilgisayar işletmenliği eğitimi, günümüzün modern ofislerinin “Ofis Otomasyonu” programlarının en yaygın ve yeni ürünlerinden geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bu sayede iş hayatınızda ihtiyacınız olan programları etkin bir şekilde kullanmanızı sağlayarak aranan bir eleman olmanıza ve günlük iş yükünüzü azaltmanıza yardımcı olmaktadır.

Bilgisayar kursu eğitim programlarımız, ışık hızıyla gelişmekte olan bilgi-işlem sektörüne ayak uydurmak amacıyla her yıl yenilenmektedir.

Ülkemizi ve dünyamızı derinden etkileyen Koronavirus Salgını nedeniyle alınan COVID-19 Tedbirleri uyarınca dersliklerimiz ve idare bölümümüz yeniden düzenlenip girişlere dezenfeksiyon üniteleri yerleştirilmiş ve maskesiz girişler yasaklanmıştır.

 

Öz-Şahin Ümraniye Bilgisayar Kursu

Word

Excel

Outlook

Power Point